
Golden Tulip Keyser Breda ligt midden in het centrum van Breda. Vlakbij de Grote Markt en tussen het poppodium Mezz, Breda's Museum, het Holland Casino en het Chassé Theater. De winkels en gezellige kroegen van Breda zijn slechts op enkele minuten loopafstand.
Golden Tulip Keyser Breda is gemakkelijk te bereiken vanuit alle richtingen. U volgt in Breda richting centrum en in het centrum de parkeerroute "Centrum Oost". Het hotel ligt aan deze route aan uw linkerhand.
U kunt uw auto parkeren in de Chassé Parking achter het hotel. Te voet neemt u uitgang "Centrum" en Golden Tulip Keyser Breda ligt aan uw linkerhand in de Keizerstraat.
Met het openbaar vervoer komt u aan op station Breda. Van hieruit kunt u alle stadsbussen richting centrum nemen. U stapt uit bij busstation "Oude Vest" in het centrum van Breda (3 minuten). U ziet Golden Tulip Keyser Breda nu liggen in de Keizerstraat.
Kijk voor treintijden en prijzen op www.9292ov.nl of www.ns.nl of bel 0900-9292 voor meer informatie over het openbaar vervoer binnen Nederland.